Üye Ol Giriş Yap Sepet
 
                     
 
  
     
 
 
 
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
"Taklit Etmeyin."     
DS Laboratories, varoluş nedeni ve kurumsal felsefesini oluşturan bu sözden hareketle yeni ürünler araştırıp, geliştirmeye ve inovasyonun en ileri ufuklarına taşımaya yöneltmiştir. DS Laboratories’de üretilen her ürün, gerçek bir inovasyondur ve sanki hep yeniden başlıyormuşçasına hevesle sürdürülen ürün geliştirme sürecinin bir sonucudur.
DS Laboratories’in asıl işlevi, en son teknolojileri kullanıma sunmak ve en son nutrasötik klinik araştırmaları maksimum etkililik, güvenlik ve müşteri mutluluğuyla birleştirecek çözümler yaratmaktır. Müşterilere özel sorunlar için gerçekten anlık ve etkili sonuçlar elde etmek amaçlanmıştır. DS Laboratories ürünleri, sözünde durur ve anında çarpıcı sonuçlar üretir.
Ürünler, ilaç ve kozmetik sektörlerinde hâlihazırda kullanılan her nevi aktif maddenin etkisini geliştirici onlarca klinik çalışmayla ispatlanmış lipozom teknolojisinin (DS Laboratories nanozomları geliştirilmesinde öncü  konumundadır. Temel aktif bileşenlerin taşıyıcı maddesi olarak iş gören bu teknoloji, aktif bileşenlerin performansında büyük bir artış sağlamaktadır. Biyo-kimya alanında varılan son noktayı oluşturan bu büyük gelişim, sektörü bir anda etkisi altına almıştır. Lipozom teknolojisi, konsantrasyonda herhangi bir artışa gerek duyulmaksızın aktif bileşenlerin etkililiğini güçlendirir. Örneğin, DS nanozomlarıyla kapsüllenen etken maddeler daha yüksek oranda   etkinliğe kavuşmakta,  bu şekilde daha hızlı ve daha kalıcı sonuç elde edilmesi sağlanmaktadır.
 
 
 
DS LABORATORIES NASDAQ BORSASINDA HALKA ARZ EDİLDİ.
 
Spectral.DNC-N Kutu Değişikliği
   
KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR.
   
Saç bakımı ürünlerini seçerken dikkatli olun...
   
Spectral.DNC-N Ürün Kutu Değişikliği Duyurusu.
   
  Tüm Haberler
   
Ürünleri Hangi Eczanede Bulabilirim?
 
 
Profesyoneller için
Çevreye Duyarlılık
İş Olanakları
 
 
Etik Kuralları
Site Haritası
 
 
 
SSS
Yardım Konuları
Teslimat Koşulları
Banka Hesapları
Garanti ve İade
 
 
 
Aramak istediğiniz ürünün adını giriniz.
   
DS TURKEY © 2011 | GIZLILIK ILKESI| USA