Üye Ol Giriş Yap Sepet
 
                     
 
  
     
 
 
ÇEVREYE DUYARLILIK

DS Laboratuvarları, işini lâyıkıyla yerine getiren bir tüzel kişilik sergilemenin gayretindedir. İşletme olarak topluma, çevremize ve ilişkide olduğumuz kimselerin yaşamlarına karşı sorumluluklarımızın bulunduğuna dair kuvvetli bir kanaate sahibiz.

Aynı şekilde şuna da inanıyoruz ki, günümüzün en yakıcı sorunları arasında çevreye alarm verecek derecede ciddi biçimde zarar verilmesi, gezegenin biyolojik çeşitliliğinin tahribi, denizlerin kirletilmesi, ormanların hızla yok edilmesi yer almaktadır. Gezegenimizin geleceğini koruma altına almak için bir şeyler yapmak gerektiği gerçekliğiyle yüzleşmenin zamanı geldi.

Bu çabalara katkıda bulunmak amacıyla, DS Laboratuvarları kârının 5%’ini Ulusal Kaynakları Koruma Konseyi’ne (www.nrdc.org) bağışlamaktadır. Çevremizi tehdit eden ciddi sorunlardan birkaçı hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için, lütfen aşağıdaki web sitelerini ziyaret edin:


www.nrdc.org
www.greenpeace.org
www.worldwildlife.org
www.ucsusa.org

Herkesi katkı sunmaya ve harekete geçmeye çağırıyoruz. El ele verirsek, gezegenimizi tehdit eden ciddi meselelere dair olumlu istikamette bir farklılık yaratabiliriz.

 
 
DS LABORATORIES NASDAQ BORSASINDA HALKA ARZ EDİLDİ.
 
Spectral.DNC-N Kutu Değişikliği
   
KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR.
   
Saç bakımı ürünlerini seçerken dikkatli olun...
   
Spectral.DNC-N Ürün Kutu Değişikliği Duyurusu.
   
  Tüm Haberler
   
Ürünleri Hangi Eczanede Bulabilirim?
 
 
Profesyoneller için
Çevreye Duyarlılık
İş Olanakları
 
 
Etik Kuralları
Site Haritası
 
 
 
SSS
Yardım Konuları
Teslimat Koşulları
Banka Hesapları
Garanti ve İade
 
 
 
Aramak istediğiniz ürünün adını giriniz.
   
DS TURKEY © 2011 | GIZLILIK ILKESI| USA