Üye Ol Giriş Yap Sepet
 
                     
 
  
     
 
 
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Hiçbir sanal suistimale uğramamanız için DS Turkey internetten online Satın Alma linklerini kullanmamaktadır. Ürün siparişlerinizi tarafımıza ulaştırdıktan sonra ürünlerinizin ödemesini, adresinize teslim edildiği esnada kurye elemanına nakit yada kredi kartıyla ödeme fırsatı sunmaktayız.
Siparişlerinizi ürün ve adet bilgisi yanı sıra telefon, adres ve isim bilgilerini de girdiğinizde sipariş verdiğiniz ürünler sizlere güvenle ulaştırılmaktadır. 

dsturkey.com dansipariş veren müşterilerimizin güvenliği için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi ve telefon bilgileri kesinlikle gizli tutulmakta, üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. 

Tarafımıza gönderdiğiniz bilgiler Bilgi Bankamızda tekrar ürün siparişi verebileceğiniz göz önünde tutularak kayıt altına alınmaktadır.

Siparişlerinizin ardından Müşteri Temsilcilerimiz sizleri arayarak herhangi bir değişiklik yada iptal işleminiz olup olmadığı konusunda sizlerle mutabakat sağlamak amacıyla görüşmelerde bulunacaklardır. İlkemiz dürüst bir ortamda Güvenli Alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktır.

 

 
 
 
DS LABORATORIES NASDAQ BORSASINDA HALKA ARZ EDİLDİ.
 
Spectral.DNC-N Kutu Değişikliği
   
KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR.
   
Saç bakımı ürünlerini seçerken dikkatli olun...
   
Spectral.DNC-N Ürün Kutu Değişikliği Duyurusu.
   
  Tüm Haberler
   
Ürünleri Hangi Eczanede Bulabilirim?
 
 
Profesyoneller için
Çevreye Duyarlılık
İş Olanakları
 
 
Etik Kuralları
Site Haritası
 
 
 
SSS
Yardım Konuları
Teslimat Koşulları
Banka Hesapları
Garanti ve İade
 
 
 
Aramak istediğiniz ürünün adını giriniz.
   
DS TURKEY © 2011 | GIZLILIK ILKESI| USA