Üye Ol Giriş Yap Sepet
 
                     
 
  
     
 
 
DEGERLI INSAN, DEGERLI TOPLUM
Kozmetik “ Cosmetic “ kelimesi Yunanca “ Cosmos “ evren anlamına gelmektedir. “ Cosmeni “ de sağlıklı, bakımlı ve güzel olmayı, bu sonuçları elde etmeyi ve sürdürmeyi belirtir. Genellikle sağlıklı, bakımlı ve güzel insan, güvenli insan demektir. Bu insanların oluşturduğu toplumlar mutlu, dengeli ve verimli olurlar.
Kozmetik Bilimi Yeryüzünde insanoğlunun var olması sürecinde, barınma ve karnını doyurma gereksinimleri karşılandıktan sonra, kozmetik işlemler günlük yaşantısına girmiştir. O günlerden beri çok yol alınmıştır. Günümüzün modern kozmetik uygulamaları, kişilerin sağlık ve temizlik kaygılarını karşılamanın ötesine geçmiş ve ‘kaliteli yaşam’ kavramının ortaya çıkması ile birlikte dış görünümün iyileştirilmesini amaçlamıştır.
Bilim ve teknolojilerdeki gelişmeler ve sanatın ulaştığı nokta kozmetik bilimini de etkilemiş, ve sosyal, ekonomik, ve moda gereksinimi ile hayal gücünü zorlayan bir konuma getirmiştir. Bilimin sonsuzluğunu kavrayan kozmetik bilimcileri de her geçen gün yeni kozmetik hammaddeler, yeni taşıyıcı sistemler ve yeni uygulama şekilleri ile bilime katkılarını arttırmaktadır. Bu durum, kozmetik bilimindeki yenilikleri izlemeyi oldukça güçleştirmektedir.
Kozmetiklerin yaşam kalitesini arttırdığı inkar edilemeyecek bir gerçektir. Geçmişten günümüze uzanan ve çağa uygun olarak kendini yenileyen kozmetik bilimi, toplumun yükselen talepleri ile buluşmaya devam etmektedir. Makyaj malzemeleri, depilasyon ürünleri, şampuanlar, nemlendirici sabunlar, duş jelleri ve deodorantların kendilerine özgü kullanımları, estetiksel memnuniyeti sağlamakla birlikte adı geçen kozmetik ürünler fiziksel sağlığa katkıda bulunarak müşteri güvenini artırmaktadır. Kirlenmenin ve stratosferdeki ozon tabakasının incelmesinin artışı gibi çevresel faktörler yeni araştırma ve yenilikçi formülleri teşvik etmektedir. Kozmetik bilimlerin etik değerlere, kültüre ve daha kaliteli yaşama katkıda bulunabilmesi tüketicileri bütüncül yaşama davet etmektedir.
Günümüzde insanların hızlı tempo ve stresli yaşamları kozmetik alanın faydalarını gerekli kılmaktadır. Aromaterapi, masaj yağları, soyucular, vücut çamurları, temizleme losyonları, sıkılaştırıcı ürünler ve nemlendirici tedaviler dünyanın her yerinde kozmetik tüketicilerine sağlık konusunda yardım etmekle birlikte kendilerini daha iyi ve canlanmış hissetmelerini sağlamaktadır.
 
 
DS LABORATORIES NASDAQ BORSASINDA HALKA ARZ EDİLDİ.
 
Spectral.DNC-N Kutu Değişikliği
   
KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR.
   
Saç bakımı ürünlerini seçerken dikkatli olun...
   
Spectral.DNC-N Ürün Kutu Değişikliği Duyurusu.
   
  Tüm Haberler
   
Ürünleri Hangi Eczanede Bulabilirim?
 
 
Profesyoneller için
Çevreye Duyarlılık
İş Olanakları
 
 
Etik Kuralları
Site Haritası
 
 
 
SSS
Yardım Konuları
Teslimat Koşulları
Banka Hesapları
Garanti ve İade
 
 
 
Aramak istediğiniz ürünün adını giriniz.
   
DS TURKEY © 2011 | GIZLILIK ILKESI| USA