Üye Ol Giriş Yap Sepet
 
                     
 
  
     
 
 

GARANTİ :

Sanal mağazamızda siparişe sunulan tüm ürünler ÜRETİCİ ve İTHALATÇI firmalarının garantisi altındadır.

İADE KOŞULLARI:

Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ile ürüne ve orijinal kutusuna zarar gelmeyecek şekilde tarafımıza iade ediniz. İadesi onaylandığında işlemleriniz en kısa sürede başlatılacaktır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vaz geçmesi halinde, iade edilen ürün dsturkey.com ‘a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

dsturkey.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, kırılma, yırtılma, bozulma, tahrip, akma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 
 
DS LABORATORIES NASDAQ BORSASINDA HALKA ARZ EDİLDİ.
 
Spectral.DNC-N Kutu Değişikliği
   
KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR.
   
Saç bakımı ürünlerini seçerken dikkatli olun...
   
Spectral.DNC-N Ürün Kutu Değişikliği Duyurusu.
   
  Tüm Haberler
   
Ürünleri Hangi Eczanede Bulabilirim?
 
 
Profesyoneller için
Çevreye Duyarlılık
İş Olanakları
 
 
Etik Kuralları
Site Haritası
 
 
 
SSS
Yardım Konuları
Teslimat Koşulları
Banka Hesapları
Garanti ve İade
 
 
 
Aramak istediğiniz ürünün adını giriniz.
   
DS TURKEY © 2011 | GIZLILIK ILKESI| USA