Üye Ol Giriş Yap Sepet
 
                     
 
  
     
 
REVITA-SPECTRAL.RS-SPECTRAL.DNC-N
 

Revita'yı nasıl kullanmalıyım?

Revita'yı uyguladıktan sonra, durulamadan önce kafatasında 5 ila 10 dakika bırakınız. Revita günlük olarak kullanılmalıdır.

Revita güvenli midir?

Revita öncelikli olarak sadece topikal kullanımda güvenli değil, ayrıca gerçekten çarpıcı olarak bütün cilt sağlığını arttıran bileşenleri içerdiği için gereklidir. Ketokonazol gibi diğer aktif bileşen maddeleri klinik çalışmalarda test edilmiş ve güvenli olduğu kanıtlanmıştır.

Saç spreyi, jöle, krem vs kullanabilir miyim?

Saç spreyi, jöle ve diğer şekillendiriciler saç gövdesini tıkama eğiliminde oldukları için önerilmemektedir. Fakat bu ürünleri Revita kullanırken kullanmanızda sakınca yoktur.

Revita kullanırken saçlarımı boyatabilir ve perma yaptırabilir miyim?

Boyatma ve perma saç dökülmesine neden olur hatta daha da kötü yapar denebilecek bir kanıt olmamasına rağmen, saçı dökülen insanlara genelde pek önerilmez. Eğer saçınız dökülüyorsa o zaman perma ve boyatma tavsiye edilmez; fakat bu Revita®'ya engel olmayacaktır.

Revita® kullandıktan sonra saçımı saç kurutma makinasıyla kurutabilir miyim?

Aşırı sıcak saçları kırılgan yaparak şaçtaki proteinlere zarar verir. Yine de eğer ihtiyaç duyarsanız ya da kurutmak isterseniz, Revita® kullandıktan sonra bunu yapabilirsiniz.

Revita®'nın ideal kullanıcısı kimdir?

İdeal kullanıcı saçları az dökülen biri ve saç dökülmesinin başlangıç safhasında olan biridir, çünkü saç dökülmesini önlemek yeni saç çıkarmaya yardımcı olmaktan çok daha kolaydır. Saç dökülmesini önleme kaygısı olanlar Revita® kullanmaya hemen başlamalıdır.

Revita®'dan ne tip sonuçlar beklemeliyim?

Revita kullanmaya karar verildiğinde, gerçekci beklentilere sahip olmak önemlidir. Saç dökülmenizin süresi ve şiddetine bağlı olarak, saç oluşumunu görmek biraz zaman alabilir. Aslında, tedavinin ilk iki haftası boyunca eski saçların atıldığı ve saç foliküllerin yeni saçlar çıkarmaya başladığı için saç dökülmesinin arttığını fark edebilirsiniz. Panik olmayın, sadece tedaviye devam edin.

Revita®'nın hiç sistematik yan etkileri var mı?

Hayır, direkt kullanıldığında, Revita® aktif bileşen içerikleri hem oral olarak hem topikal olarak uzun bir kullanım hikayesine sahiptir.

Revita® kadınlarda da işe yarar mı?

Evet. Birçok durumda kadınlarda saç dökülme sebebi şaşırtıcı olarak erkeklerdekine benzer. Kadınlarda, östrojen DHT'nin yıkıcı etkisinden saç folikülünü korumaya yardım eder. Fakat birçok kadın DHT'nin yükselmesi ve östrojen seviyesinin dalgalanması, değişimi yüzünden zayıflayan ve dökülen saçlara sahiptir. Revita®, daha kalın, daha dolgun ve sağlıklı bir şaçla sonuçlanarak, saç folikülünü DHT'den korur.

Ben diğer topikal tedavileri kullanıyorum. Aynı zamanda Revita®'yı da kullanabilir miyim?

Evet. Revita®'nın yan etkisi yoktur. Diğer topikal tedavilerle ters reaksiyon vermez. Revita®'yı diğer ürünlerle de güvenli olarak kullanmayı seçebilirsiniz ve Spectral DNC® ile birlikte kullanımını şiddetle tavsiye ederiz. Spectral DNC® daha şiddetli saç dökülmesi için, Spectral RS® zayıflayan saçlar için üretilmiştir.

Revita®'yı uzun süre kullanmam gerekir mi?

İstenilen sonuca ulaştığınızda Revita®'yı sağlıklı kafa dersi ve yeniden canlanmış saçları korumak için düzenli şampuan olarak kullanmaya devam etmelisiniz.

Stres saç dökülmesinde bir faktör müdür?

Vücut ciddi bir fiziksel ve duygusal stres altında olduğunda, bağışıklık sisteminin saç foliküllerine saldıran antikorları üretmesi olasıdır ve bu da kel bölgelerle sonuçlanır ve dökülmeyi yayar. Stres kaynaklı dökülmeler Revita®'ya çok iyi cevap verecektir. Revita®'yı kafa derinizi sağlıklı tutmak için günlük düzenli şampuan olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR  

Spectral RS nasıl kullanılır?
Spectral RS turuncu renkli sadece harici kullanım için bir üründür. Günde iki defa olmak üzere saç dökülmesinin ve seyrelmesinin olduğu bölgeye, saç diplerine olcak şekilde 14 veya daha fazla sprey sıkınız. Bölgeyi elinizle ovalayarak masaj yapınız. DURULAMAYINIZ! Spectral RS ’i yıkanmış ya da yıkanmamış saça uygulayabilirsiniz. KULLANMADAN ÖNCE MUTLAKA ÇALKALAYINIZ.
 
Spectral RS güvenli midir?
Ürünün formülünde kullanılan bitki özleri, vitamin ve mineraller yüksek derecede saf organik kaynaklardan oluşturulmuştur. Bu bileşenler herhangi bir negatif yan etkiye sahip olmamakla beraber, harici kullanımda kesinlikle güvenlidir. Klinik deneylerle test ediIen Aminexil’in güvenli olduğu ortaya çıkmıştır. Fakat Spectral RS hamile ve emziren kadınlarca kullanılmamalıdır.
 
Saç spreyi, köpüğü, jöle gibi şekilendiriciler kullanabilir miyim?
Saç spreyi, jöle ve benzeri şekillendiriciler saçın kök kısmını bloke ettikleri için önerilmezler. Gene de bu maddeleri kullanmakta ısrar ederseniz en iyi yolu, Spectral RS uygulayıp kurumasını bekledikten sonra bu şekillendiricileri uygulamanızdır.
 
Spectral RS kullanırken perma yaptırmak ya da saç boyamak mümkün müdür?
Saç boyamasının, permanın ya da yatıştırıcılarının uygulanması ile saç kaybı arasında bir ilişki bulunmadığı halde, genellikle bu tür aktiviteler önerilmezler. Eğer saç kaybı sorununuz varsa perma ve boyadan kaçınmanız tavsiye edilmektedir. Eğer hala bu uygulamalarda ısrarcıysanız, bunların Spectral RS tedavisiyle bir alakaları yoktur, tedaviye devam edebilirsiniz.
 
Stres saç kaybına sebep olur mu?
Eğer vücudunuz büyük fiziksel ve duygusal baskı altında ise, bağışıklık sisteminin saç köklerine saldırarak saç kaybına ve kelliğe sebep olacak bağışıklık maddesi üretmesi muhtemeldir.
 
Yüzmeye gidebilir miyim ya da saçımı ıslatabilir miyim?
Spectral RS’ i uyguladıktan sonra durulamaktan kaçınmalısınız. Uygulamadan en az 3 saat sonrasına kadar saçınızı yıkamaktan kaçınınız. Eğer yüzmek istiyorsanız, Spectral RS’i yüzme sonrasında kuru saça uygulayınız ya da uyguladıktan sonra 3 saat bekledikten sonra suya giriniz.
 
DHT nedir?
Dehidrotestesteron (DTH)’un erkek kelliğinin nedeni olduğuna inanılır. Testesteron saç köklerindeki yağ keseleriyle temasa geçtiğinde DHT oluşur. DHT saç köklerine ulaşır ve küçülmelerine yol açar. Aynı zamanda, saç derisinin koruyucu hücre zarlarının kalınlaşmasını tetikleyerek, kilocalorie kan ulaşımını sınırlandırır. Bu da zamanla saç kaybına neden olur. Spectral RS DHT etkilerini azaltmaya yardımcı olur.
 
Palmiye ağacının yapraklarının(Saw Palmetto) DHT'yi engellediği ve yan etkisi olmadığı doğru mudur?
Bu konuyla alakalı resmi çalışmalar yapılmamış olmakla beraber, Saw Palmettonun geniş yelpazeli anti-hormonal etkinliğe sahip olduğu gösterilmiştir ve saç dökülmesinde etkili olabilir. Saw Palmetto birçok insan tarafından prostat tedavisinde kullanılmıştır ve yan etkisi görülmemiştir. Diyetinize bu bitkiyi eklemeniz yaralı olabilir.
 
Spectral RS bayanlar tarafından da kullanılabilir mi?
Spectral RS hem bayanlar hem erkekler için yksek performanslı saç dökülmesini tedavi edici bir üründür.
 
Spectral RS kullandıktan sonra saçlarımı saç kurutma makinesiyle kurutabilir miyim?
Spectral RS’i saç kurutma makinesini kullandıktan sonra uygulamalısınız. Saç kurutmak bazı etkilerin yok olmasına sebep olabileceği için önerilmez.
 
Ne gibi sonuçlar beklemeliyim?
Ürün kullanılmaya başlandıktan 1 hafta sonra saç kaybı durmalı, 3 ay sonra ise yeni saç çıkması başlamalıdır. Eğer ufak kellikleriniz varsa önemli düzeydeki sonuçları gözlemlemeniz mümkün olacaktır.
 
Spectral RS kullanmanın ne gibi yan etkileri vardır?
Spectral RS’in bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. Bazı bireyler bu formüldeki Retinol kullanımı yüzünden, tedavinin başında hafif bir tahriş ile karşılaşabilirler. Bu durum normaldir ve tedavinin devamında görülmez.
 
Spectral RS ne kadar etkilidir?
Spectral RS tedavisinden çok etkili sonuçlar bekleyebilirisiniz. Tedaviyi uygulayan çoğu insan, ilk günlerden itibaren banyoda ve yastıklarının üzerinde daha az saç olduğunu belirtmişlerdir.
 
Spectral RS için en ideal aday kimdir?
Spectral RS’in en ideal kullanıcısı yüksek oranda saç seyrelmesi görülen ve saç kaybının ilk aşamalarındaki bireydir. Spectral RS ayrıca maksimum düzeyde saç canlılığı ve saç derisi sağlığını amaçlayan bireyler için de idealdir. 
 
Spectral RS’den gerçekçi olarak ne beklemeliyim?
Spectral RS kullanmaya karar verdikten sonra gerçekçi beklentilere sahip olmak önemlidir. Saç ortalama ayda 1-2 cm arasında uzar ve normalin dışında olağan üstü bir saç büyümesiyle karşılaşmazsınız.
 
Spectral RS in sonuçlarının ne zaman ortaya çıkması beklenir?
Tedavinin cevabı bireye göre farklılık gösterir. Fakat genel olarak 1 hafta içerisinde saç dökülmesinin kesilmesini ve yaklaşık bir ay içerisinde yeni saç oluşumlarının başlamasını bekleyebilirsiniz. İlk başta « cılız » saçların çıktığını görebilirsiniz, bunlar zamanla normal saçara dönüşeceklerdir. Tam olarak normal şekilde saçların çıkmaya başlaması tedaviye başlandıktan 4 ay sonra gerçekleşir. Bu aşamadan sonra, Spectral RS gerektiği şekilde kullanıldığı sürece saçların sürekli kalıcılığı sağlanır.
 
Spectral RS’i günde iki kez yerine bir kez kullanabilir miyim?
Spectral RS’in etkin sonuç vermesi için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılmalıdır.
 
Ya Spectral RS tedavisinde bir ya da iki uygulamayı kaçırırsam?
Uygulamaları çok yoğun olduğunuz zamanlarda kaçırmanız halinde, etkiyi kaybetmeden 1-2 gün sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 
İstenilen sonucu elde etmem halinde Spectral RS kullanmayı bırakabilir miyim?
Evet. İstenilen sonuç elde edildikten sonra Spectral RS kullanımı bırakılabilir. Ancak bazıları üründen en yüksek performansı almak için tedaviye kalıcı olarak devam etmeyi arzularlar.
 
DS Laboratories’in Nano-Some teknolojisi nedir?
DS Laboratories’in Nano-Some teknolojisi aktif bileşenleri insan hücresinden yüzlerce kat daha küçük mikrokapsüller içerisine yerleştirir. Bu mikrokapsüllerin dış yüzeyi fizyolojik olarak cilt hücrelerinin dış yüzeyine benzer. Bu mikrokapsüller diğer tandart taşıyıcı ajanlara kıyasla epidermisin en derin kısımlarına kadar erisirler ve bu sebepten dolayı aktif bileşenlerin etkisi yüzlerce kat daha fazla olur. Bu teknoloji sayesinde inanılmaz sonuçlar mümkün hale gelir.
 
Spectral RS’i Minoxidil ile beraber kullanabilir miyim?
Spectral RS geleneksel Minoxidil tedavisi ile bir arada kullanılabilir. Fakat Spectral RS içerisindeki Nano-Some mikrokapsülleri Minoxidilin emilimini arttıracaktır. Bu sebeple Minoxidil tedavisinin yan etkilerinin görülme olasılığı artacaktır. Spectral RS ve Minoxidil tedavisini kombine etmeden evvel doktorunuza danışınız.
 
Spectral RS kullanımından dolayı yüzde ve vücutta istenmeyen tüylerin çıkması mümkünmüdür?

Bu durum mümkündür, ancak bu yan etkinin olma olasılığı çok düşüktür. Ürünü yalnızca saç derinize uygulayın ve başka bir bölgeye bulaşmasına izin vermeyin. Uygulamadan sonra ürünün kurumasını bekleyin. Böylelikle yatağa girdiğinizde uygulanmış ürün, saç derisi dışında herhangi bir bölgeye bulaşmaz.

 

SPECTRAL.DNC-N
SIKÇA SORULAN SORULAR

Spectral.DNC-N güvenli mi?

Spectral.DNC-N topik kullanımda güvenli olarak bilinen vitaminler ve bitki özütleri içermektedir. Etkin bileşenler çeşitli klinik araştırmalardan geçirilmiştir ve güvenli olduğu görülmüştür.

Saç spreyleri, saç köpükleri, jeller vs. kullanabilir miyim?

Saç spreyleri, jeller ve diğer şekillendiriciler saç köklerini tıkama eğilimli olduklarından önerilmemektedir. Eğer şekillendiriciler kullanacaksınız önce Spectral DNC-N’yi uygulayın ve tamamen kurumasını bekleyin.

Spectral.DNC-N kullanırken aynı zamanda saçımda boya veya perma uygulaması yapabilir miyim?

Permanın veya boyatmanın ya da saç yumuşatıcıların saç kaybını etkilediğine dair açık bir delil olmamasına rağmen tavsiye edilmemektedir. Eğer bu tür bakımlar kullanacaksanız, Spectral.DNC-N’ye müdahaleleri olmayacaktır.

Stres saç kaybında bir etken midir?

Vücut ağır duygusal ya da fiziki stres altında olduğunda bağışıklık sisteminin saç köklerine saldıran antikorlar üretmesi mümkündür ve bu da yaygın kayıplar veya kel bölgeler oluşturabilir.

Yüzebilir miyim veya saçımı ıslatabilir miyim?

Ürün uygulandıktan sonra en az üç saat boyunca saçınızı durulamaktan sakınmalısınız. Yüzmeyi planlıyorsanız sonradan kuru kafa derisinde ürünü hemen tekrar uygulamanız veya yüzmek için en az üç saat beklemeniz tavsiye edilir.

Bakım cinsel dürtüleri azaltır mı?

Hayır, finasterid gibi cinsel yan etkileri bulunan ağızdan alınan ilaçların aksine Spectral DNC-N’nin cinsel dürtüler üzerinde bir etkisi görülmemiştir.

Pullanma görüldüğünde ne yapılmalıdır?

Kabaca kullanıcıların yüzde beşi ürünle ilgili pullanma veya iritasyon yaşamaktadır. Retinol içerdiğinden ötürü pullanma, aşırı hücre döngüsü anlamına geliyor olabilir. İritasyon birkaç hafta sürerse kullanımı durdurmak isteyebilirsiniz.

Dihidrotestesteron’un rolü nedir?

Dihidrotestesteron (DHT)’nin erkek tipi kelliğin ana sebebi olduğuna inanılmaktadır. Erkeklik hormonu yağ bezleriyle temas ettiğinde testosterondan DHT oluşmaktadır. Saç köklerini küçültme ve kafa derisini kalınlaştırma eğilimine sahiptir, bu da kılcal damarlara kan gidişini kısıtlamaktadır.

Spectral.DNC-N kullandıktan sonra fön yapabilir miyim?

En uygun durum Spectral.DNC-N’yi fönden sonra kullanmanızdır, zira kurutma solüsyonun bir kısmının buharlaşmasına yol açabileceğinden tavsiye edilmemektedir.

Ne tür sonuçlar beklemeliyim?

İki hafta kadar süre içinde saç incelmesini durdurmaya başlamalı ve üç ayda ciddi sonuçlar görmelisiniz. Eğer dökülen ufak saç alanlarınız varsa, hızlıca sonuçları görüyor durumda olmalısınız. Dökülmenin ilerlemiş aşamalarında sonuçların gözükmesi altı aya kadar bir süre gerektirebilir.

Spectral.DNC-N için ideal kullanıcı adayları kimlerdir?

Spectral.DNC-N için ideal adaylar, saç seyrelmesi veya dökülmesinin başlangıç aşamalarında olan kişilerdir zira önlemek geriye çevirmekten kolaydır. 15 yıldan uzun süredir gözle görülür şekilde geniş kafa derisi alanı mevcutsa, Spectral.DNC-N ideal şekilde çalışmayabilir.

Spectral.DNC-N’nin bir veya iki bakımını atlayabilir miyim?

Bakımın sürekliliği şiddetle tavsiye edilmektedir, ancak eğer bir uygulamayı kaçırırsanız telafi etmek için sakın sonraki seferde daha fazla doz kullanmayınız. Sadece normal çizelgeye uygun devam ediniz.

Saç kaybı olmadan kullanımı ne kadar süre askıya alabilirim?

İstenilen sonuçları elde ettiğinizde bakımı bir veya iki hafta boyunca yeni bir saç dökülmesini eyleme geçirmeksizin duraklatmak mümkün olabilir. Ancak güçlü ve sağlıklı görünüşe sahip saçlar için en iyisi Spectral.DNC-N’yi sürekli kullanmaktır.

Nanosome kapsülleme teknolojisi nedir?

DS Laboaratuarlarının Nanosome teknolojisi etkin içerikleri insan deri hücresinden yüzlerce kez küçük mikroskobik lipozomlar içinde kapsüller. Bu nanosome’lar doğal deriye benzer bir malzemeden oluşmaktadır ve epidermal dokuda derinlemesine emilebilmektedirler. Bu süreç içeriklerin verimliliğini arttırmaktadır. Bu şekilde etkin bileşenlerin yönlendirilmesiyle daha gülü bir solüsyonun yararına sahip olabilmektedirler ve en iyi sonuçlar için en son teknolojiyi sağlamaktadırlar.

Ne tür şampuan kullanmalıyım?

Sonuçları optimize hale getirmek amacıyla; deri iritasyonu, kuruma ve hasarıyla çoğu kez ilişkilendirilen ve ürünlerde kullanılan ucuz temizleme maddeleri olan sodyum laurik sülfat veya sodyum laureth sülfat içermeyen yüksek kaliteli şampuanla saçınızı yıkayınız. Saçına önem verenler için sağlıklı bir saç derisi devamlılığı sağlamak önemlidir. Saç derisinde kepek, yağlanma veya bakteriyel birikmeler saç kaybıyla bağlantılıdırlar.

 
 
DS LABORATORIES NASDAQ BORSASINDA HALKA ARZ EDİLDİ.
 
Spectral.DNC-N Kutu Değişikliği
   
KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR.
   
Saç bakımı ürünlerini seçerken dikkatli olun...
   
Spectral.DNC-N Ürün Kutu Değişikliği Duyurusu.
   
  Tüm Haberler
   
Ürünleri Hangi Eczanede Bulabilirim?
 
 
Profesyoneller için
Çevreye Duyarlılık
İş Olanakları
 
 
Etik Kuralları
Site Haritası
 
 
 
SSS
Yardım Konuları
Teslimat Koşulları
Banka Hesapları
Garanti ve İade
 
 
 
Aramak istediğiniz ürünün adını giriniz.
   
DS TURKEY © 2011 | GIZLILIK ILKESI| USA