Üye Ol Giriş Yap Sepet
 
                     
 
  
     
 
 
 

HAKKIMIZDA      

DS Laboratories Türkiye; tüm dikkatini ve performansını yenilikçiliğe odaklayan teknoloji markası DS Laboratories’in münhasır Türkiye Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. 

Ana misyonumuz, müşterilerimizin hayatında anlamlı, değerli ve uzun soluklu değişim yaratacak teknolojilerimizle kişisel-bakım sektöründe radikal bir değişim gerçekleştirmektir. DS Laboratories Inc. ailesi olarak, inovasyona odaklılığımız ve teknolojiye adanmışlığımız sayesinde faaliyetlerimize, aşağıdaki 5 prensip ışığında yön veriyoruz: 
  1. Piyasaya sunduğumuz her ürün, rakiplerimizin ürünlerinde bulunmayan özellik ve faydalara sahip olmalıdır. Bu ölçütleri taşımayan bir ürünün, üretim portföyümüze girmesi söz konusu değildir. Salt ticari amaçla, piyasadaki bir üründe küçük çaplı değişiklikler yapılarak benzerleri üretilmemektedir. 
  2. Tüm ürünler ve şikâyetler, çift kör çalışma metoduyla(*)  ve birbirinden   bağımsız uzmanlar tarafından yürütülen klinik araştırmalar ile titizlikle test edilip onaylanmaktadır. Söz konusu test süreçlerinden geçmemiş bir bileşen madde ürünlerimizde kesinlikle kullanmamaktadır. DS Laboratories, gönüllü insanlarla çalışan kendi kurumiçi çift kör klinik test laboratuvarını işleten az sayıda kozmetik markasından biridir.
  3. Bizim için inovasyon, her zaman ekonomik getiriden önde gelir ve bu her zaman böyle olacaktır. Kimyagerlerimiz, maliyeti sorun etmeksizin, teknolojinin tüm sınırlarını zorlayan geniş bir hareket alanı içinde çalışmakta, buna uygun olarak, inovasyon maliyetleri makul ölçüde ürün fiyatlarına yansıtılmaktadır. 
  4. Gerçek amacımız; müşterilerimizin hayatına anlamlı değişimler getiren teknoloji ve çözümleri üretmektir. Kâr marjları, bizim için bu anlayışımızın sadece bir yan etkisidir. 
  5. Üretim sürecimizde, öncelikle egzotik maddeler araştırmakta, ardından uygun bulunan maddeler ticari bir ürün haline getirilmektedir. Müşterilerimiz, DS Laboratories’ in dünyanın birçok yerinde, en yeni ve çığır açan teknolojileri ilk olarak kendilerine sunacağına daima güvenebilirler. Ürün geliştirmeden üretim sürecine kadar tüm aşamalarda, bu anlayışı titizlikle uygulamaya aynı şekilde devam edeceğiz.
Bu ilkeler faaliyetlerimizin ve misyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Biyoteknoloji alanında gelişmeye olan tutkumuz, bizleri bu prensiplere daha sıkı bağlı olmaya yöneltiyor. Çalışmalarımız sonucunda gerçek fark yaratan yeni ürünler elde ediyoruz.
(*)Bir bilimsel çalışma metodudur. Hem hastanın, hem de tıbbi uzmanın etkinliği denenen ilacı mı, yoksa etken madde içermeyen, ilaç benzeri görünüme sahip plasebo ürünü mü aldığını bilmeden yürütülen çalışma metodudur.
 
 
 
DS LABORATORIES NASDAQ BORSASINDA HALKA ARZ EDİLDİ.
 
Spectral.DNC-N Kutu Değişikliği
   
KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR.
   
Saç bakımı ürünlerini seçerken dikkatli olun...
   
Spectral.DNC-N Ürün Kutu Değişikliği Duyurusu.
   
  Tüm Haberler
   
Ürünleri Hangi Eczanede Bulabilirim?
 
 
Profesyoneller için
Çevreye Duyarlılık
İş Olanakları
 
 
Etik Kuralları
Site Haritası
 
 
 
SSS
Yardım Konuları
Teslimat Koşulları
Banka Hesapları
Garanti ve İade
 
 
 
Aramak istediğiniz ürünün adını giriniz.
   
DS TURKEY © 2011 | GIZLILIK ILKESI| USA